Personeel

Directie
 
     
Vanhoudt Richard  directie@vbskoersel.be  directeur
Vanheers Evi  eviv@vbskoersel.be  beleidsondersteuner
     
Administratie
 
     
Vanzeir Rina  klavertje@vbskoersel.be  
Heeren Kelly  klavertje@vbskoersel.be  
     
     
't Klavertje Centrum
 
     
Kleuterschool
 
     
Bogaerts Dominique dominiqueb@vbskoersel.be 2,5- jarigen - instapklasje
Jimenez-Morano Lisa lisa.jimenez@sgpit.be

2,5- jarigen - instapklasje

Maegh Katrijn katrijnm@vbskoersel.be 3- jarigen
Philips Reinhilde reinhildep@vbskoersel.be 3- jarigen
Vanstraelen Nadine nadinev@vbskoersel.be

3- jarigen + ondersteuner kleuters

Kumpen Ann  annk@vbskoersel.be 4- jarigen
Jansen Kelly kellyj@vbskoersel.be 4- jarigen
Steyaert Christine christines@vbskoersel.be 5- jarigen
Van Gestel Lien lienv@vbskoersel.be 5-jarigen
Verboven Isabel afwezig  
Lamotte Chiara chiaral@vbskoersel.be

zorgcoördinator kleuters

Schillebeeks Janne janne.schillebeeks@sgpit.be leerkracht kleutergym
Bruelemans Saartje saartjeb@vbskoersel.be kinderverzorgster
     
Lagere school
 
     
Linde Vandebergh lindev@vbskoersel.be 1A
Nele Gielis neleg@vbskoersel.be 1B
Janssens Krista kristaj@vbskoersel.be 2A
Plees Mariëlle mariellep@vbskoersel.be 2B
Lemmens Roxanne roxanne.lemmens@sgpit.be 2B + techniekcoach
Caubergs Linda  lindac@vbskoersel.be 3A
Vrancken Carina      carinav@vbskoersel.be 3B
Vandervoort Shana shanav@vbskoersel.be 3A+3B
Vandueren Tine tinev@vbskoersel.be 4A
Lemmens Ilse ilsel@vbskoersel.be 4B
Vanmeert Joyce joycev@vbskoersel.be 5A
Gielis Ragna ragnag@vbskoersel.be 5B
Vansweevelt Katrien katrienv@vbskoersel.be 6A
Brands Nele neleb@vbskoersel.be 6B
Vanheers Evi zorglager@vbskoersel.be zorgcoördinator lager + ondersteuner zorg
Mivis Katrijn afwezig  
Convents Patricia patriciac@vbskoersel.be ondersteuner + initiatie Frans
Bellinkx Tony tonyb@vbskoersel.be ondersteuner
Schoukens Karlien karliens@vbskoersel.be ondersteuner
Poelmans Jana jana.poelmans@sgpit.be ondersteuner
Kaerts Jef jef.kaerts@sgpit.be leerkracht lich. opv. lager
     
Coomans Marc helpdesk@sgpit.be ICT-coördinator
Jacquelot Hélène preventie@sgpit.be interne preventieadviseur
     
     

't Klavertje Steenoven


 
     
Kleuterschool
 
Gijbels Ann anng@vbskoersel.be 2,5- + 3-jarigen
Put Christine christinep@vbskoersel.be 4-jarigen
Vanstraelen Nadine nadinev@vbskoersel.be 4-jarigen
Barbieri Elisa elisa.barbieri@sgpit.be 5-jarigen
Chiara Lamotte chiaral@vbskoersel.be zorgcoördinator kleuters
Janne Schillebeeks janne.schillebeeks@sgpit.be leerkracht kleutergym

   
Lagere school
 
Beerten Laura laurab@vbskoersel.be eerste graad (1S en 2S)
Truyers Linde lindet@vbskoersel.be tweede graad (3S en 4S)
Plessers Leen leen.plessers@sgpit.be ondersteuner + initiatie Frans
Vanheers Evi zorglager@vbskoersel.be zorgcoördinator lager
Mivis Katrijn afwezig  
Lemmens Roxanne roxanne.lemmens@sgpit.be techniekcoach
Kaerts Jef jef.kaerts@sgpit.be leerkracht lich. opv. lager